Makine Parkurumuz

Dünya genelinde kendini ispatlamış beton silim makineleri, ARS Silim güvencesi ile sizlerle. Bünyemizde bulunan tüm beton silim makineleri ve ürünlerini, yedek parça, teknik servis ve ürün garantisi ile Türkiye ve dünyanın her yerinden sipariş verebilirsiniz. Dünya genelinde uzun yıllardır kendini ispatlamış ve sektörün dinamosu konumuna gelmiş Hyper Grinder ve diğer marka beton silim makinelerini dilerseniz showroom ve mağazamızı ziyaret ederek de test edebilirsiniz.

 

Firmamız sadece İstanbul beton silim sektörü ile ilgili değil, tüm beton silim sektörü ile ilgili ürün ve hizmet kategorilerinde tam hizmet vermektedir. Dünya genelinde hızla gelişen beton silim teknolojileri ve beton silim makineleri alanındaki yenilikleri birebir olarak takip eden firmamız, uluslararası alanda sektör ile ilgili yapılan tüm global fuarlara katılım sağlamaktadır. Sürekli gelişen teknolojiyi takip etmekle beraber, ürün satışlarımızın ve verdiğimiz hizmetlerin dışında, donanımsal eğitim de vermekteyiz.

 

Beton silim makinesi aldım, teknik destek alabilir miyim?

 

Firmamızdan yapacağınız tüm beton silim makinesi alımlarında, yedek parça ve teknik destek hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Hem garanti şartları, hem yedek parça hem de teknik servis konularında direkt olarak firmamızın garantisi altında olursunuz. Ayrıca makine alımlarında, makinenin kullanımı ve bakımı hakkında ücretsiz tanıtım ve eğitim hizmeti de yine şirketimizin bünyesinde verilmektedir.

 

Beton silim malzemeleri hizmetiniz var mı?

 

Firmamız, beton silim ve genel anlamda tüm silim sektörünün ihtiyaç duyduğu silim malzemeleri, makineler, yedek parça, işlevsel ve uygulamalı tüm gerekliliklere sahiptir. Yüzey, işlem ve uygulamaya göre değişiklik gösteren farklı durumlarda, hangi malzeme ve uygulamayı tercih etmeniz gerektiğinde danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde sektörün tamamına hizmet veren şirketimiz, iş alanını uluslararası alana da taşımayı başarmıştır. Çevre ülkeler ve orta doğu ülkeleri başta olmak üzere, Avrupa’nın bir çok yerine hem silim malzemeleri hem de silim makineleri satmaktadır. yine aynı ülkelerde ki büyük projelerde de, hem hizmet hem de danışmanlık görevlerini üstlenmektedir.